Domov Skladovanie A Organizácie

Cartoon Prenosné Dávkovanie Fľašu Silikón Držiteľov A Mini Čistiace Prostriedky Na Ruky Fľaše Pre Organizovanie Rôznych Kvapalín

Rating
€4.29 €2.71

Funkcie:

1.Informácie o produkte: Spolu 6 ks silikónových držiteľov a 6 ks mini čistiace prostriedky na ruky fľaše (č kvapaliny vo vnútri) v balení, dostatočne množstvo pre vás každodenné používanie a zdieľanie s priateľmi a rodinou.

2.Nádherné Vzory: Naše silikónové čistiace prostriedky na ruky prijíma jedinečný 3D animovaný dizajn. vzor je nádherné a krásne, ktorý priťahuje ľudí ju používať.

3.Ľahko sa prenáša: hand sanitizer držiteľ je ľahký a prenosný. Táto karikatúra čistiace prostriedky na ruky držiteľ je ideálny pre uvedenie do batohu alebo vrecku, takže cestovanie a každodenný život jednoduchší. Nech tether silikónové fľaša kryt cez otvor, môžete ľahko pripojiť k batohy, kočíky, športové tašky, zadajte krúžky, atď.

4.Premium Materiál: silikón fľaša kryt má dobrú pružnosť a kompresia odpor, odolné, oteruvzdorné, nepremokavé a nepriepustných. Mini-fľaše sú ľahko zavlažovať a používať, a zároveň sú prvotriednej kvality a nebude úniku.

5.Široké použitie: používa sa na organizovanie rôznych kvapalín, ako sú cestovné kozmetika, malé balíky dennej potreby, šampón, čistiace prostriedky na ruky a iné toaletné potreby.

Špecifikácia:

Názov: Cartoon Silikónové Prenosné Dávkovanie Fľašu

Materiál: silikónové a plastové

Kapacita: 30 ml

Balenie: PVC kozmetická taška

Produkt color: 1 čierna panda + 1 ružová pazúr + 1 čierna avokádo + 1 zelený kruh + 1 biela ice cream + 1 žltá Shiba Inu

Jednu fľašu veľkosť: o 8*3.5*2.5 cm/3.15*1.38*0.98 v

Jeden veľkosť balenia: o 15*10*6typ/5.91*3.94*2.36 v

Váha: cca 132g/taška

Balenie Zoznam:

6*Prenosné Do Fliaš

  • Použitie: Iné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Iné
  • Kapacita: 0-100 ml
  • Funkcia: Eco-Priateľský