Hračky Na Diaľkové Ovládanie,

Neštandardné Guľkové Ložiská 16287 163010 163110 16329 163511 164213 ( 1 ks ) Vnútorný Priemer 16 mm neštandardných Ložisko

Rating
€5.05

Toto nie je štandardná, ložisko , Model Veľkosť je:

Model Veľkosť ( IDxODxB)Množstvo

16287 16x28x7 mm 1 ks

163010 16x30x10 mm 1 ks

163110 16x31x10 mm 1 ks

16329 16x32x9 mm 1 ks

163511 16x35x11 mm 1 ks

164213 16x42x13 mm 1 ks

Pre kolesá kolesá motorových alebo špeciálne vybavenie,

Trieda kvality ABEC-1.

Prosím, uistite sa, že veľkosť spĺňa vaše požiadavky.

Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky.

Ak nemôžete nájsť ložisko,ktoré potrebujete,

Povedzte nám, budeme sa snažiť, aby vás našli.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

 • Nástroj Dodávky: Brúsený
 • RC Diely a Accs: Zaťaženie na nápravu
 • Veľkosť: 16 mm
 • Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení: Starter
 • Pre Typ Vozidla: Autá
 • Upgrade Diely/Príslušenstvo: Adaptér
 • Použitie: Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,
 • Názov Značky: FUSHIPRO
 • Materiál: Chrómová Oceľ
 • Číslo Modelu: 6902 6302
 • Štyri-Pohon kolesa Atribúty: Montáž
 • Pôvod: CN(Pôvodu)