modname=ckeditor

Zvláštna poznámka: spektrum má vysoké požiadavky na výkon kvality. Náš obchod teraz sa štandardne dodáva s Taiwanom Delta značky napájania. Vzhľad napájanie bude mierne poškriabané, čo nebude mať vplyv na kvalitu použitie. Nevadí, ak budete mať obraz.

Najnovšie aktualizácie pokyny: Od októbra 8, v roku 2019 MS3264 dual-farba dot-matrix spektra bol úplne aktualizovaný na AS3264 P4 plne farebný displej, cena sa nezmení, veľkosť je 25.6 * 12.8 cm, nový patch RGB pole displeja modul, 2048 Led, farba krajšia, nižšiu spotrebu energie, softvér používa náš pôvodný softvér na filtrovanie technológie, s 50 režimov zobrazenia. Prosím, upravte pre zahraničný obchod zákazníkov. V budúcnosti, dual-farba obrazovky nebudú predávané, a všetky budú plné farieb obrazovky. (MS3264 je AS3264 P4)

Upgrade veľkosť: dĺžka 25.6 * 12.8 cm

hlavné funkcie:

1. Spektrum displej je mäkšie, č hrotmi zobraziť, spektra je ako plameň, citlivosť a rytmus sú lepšie, a vizuálny efekt je krajší.

2. Zlepšenie jav, že nízke frekvencie iné spektier je príliš bohatí a vysoká frekvencia je nedostatočné, a efekt je dynamickejší.

Kontrolná karta bola aktualizovaná na November 19, 2019. Nové verzie ovládacieho karta zrušená USB rozhranie a zlepšenie zastrihávač potenciometer.

Osobitné upozornenie: Tento spektrum obsahuje príslušenstvo je znázornené na obrázku vyššie, bez napájacieho zdroja a puzdro. Toto spektrum displej vyžaduje DC 5V 5A (alebo viac, než 5A) zdroj napájania. Kontrolné karty môžete zdieľať moc, s displejom, alebo to môže byť napájaný samostatne (Tento produkt je DIY elektronických produktov. Ak nemáte napájanie, prosím, pridajte silu do nákupného košíka Zaplatiť sebe, našom obchode používa 5V6A DC napájanie, zákazníci, ktorí si kúpili napájanie sa pripojiť, ako je uvedené nižšie, kontrolné karty, USB rozhranie nie je použitý)

  • Druh: Klimatizácia Časti