Nechty Umenie A Nástroje

ROSALINDA 7ml Letnej Série Neon Fluorescencie Gél Na Tmavé poľský Soak Off UV Gél Lak Semi Trvalé Soak Off Nail Art

Rating
€4.72 €3.58

body, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } ROSALINDA 7ml Letnej Série Neon Fluorescencie Gél Na Tmavé poľský Soak Off UV Gél Lak Semi Trvalé Soak Off Nail Art Popis

Funkcia:

Vytvoriť ochrannú vrstvu, posilniť vlastné nechty alebo nepravdivé nechty.

Platné pre UV gél na nechty, akrylové nechty, prirodzené nechty, a tak ďalej.

Možno použiť na prírodné nechty a nepravdivé nechty.

Poskytujú vynikajúci prírodný vzhľad pre vaše nechty.

Aby vaše ruky viac atraktívne.

Vhodné pre domáce použitie alebo profesionálne použitie

Názov: Svietiace Gél

Objem: 7 ml

Zložka: Živica

Krok za krokom:

-1. Tvar nechtov. Zľahka fanúšik povrchu nechtov dosky. Čistenie bazénov.

-2. Použiť základný náter základy z kutikulu do voľného okraja (Nezabudnite tesnenie okraj nechtov). Kúra na nechty podľa LED svetlo na 10 sekúnd alebo UV svetlo na 2 minúty.

-3. Naneste tenkú vrstvu Soak-Off Gel Polish farba výber. Spp voľného okraja. Kúra: 30 sekúnd v LED Lampa, alebo 2 minúty v UV lampa.

-4. Opakujte 2. tenkú vrstvu z soak off Gel Polish na nechty. Liek pod LED lampa pre 30 sekúnd alebo UV svetlo na 2 minúty.

-5. Aplikovať vrchný náter. Spp voľného okraja. Kúra:30 sekúnd v LED lampou.

-6. Odstrániť odflaknuty rezíduí na nechty s čistiaceho prípravku. Potom, uplatňovať vyživujú kutikulu olej znovuzavodnit vlhkosti do kutikulu a pokožku v okolí nechtov.

Package Zahrnuté 1Pcs* Nechtov Svetelný Gél

Doprava môžeme Podporiť Drop-Poštovné Global(vylúčiť vojnové oblasti). My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. Čas dodania závisí od toho, Prepravné Plošiny, Colné a Post Dispatch určenia a ďalších faktorov.Väčšina balíky mohol by byť prijaté v 15-50 pracovných dní. Kupujúci Ochranu, Ak máte problém s objednávkou,neváhajte nás kontaktovať ,sme veľmi radi, že slúžiť každému zákazníkovi; Plnú Náhradu, ak nechcete prijímať objednávky do predávajúci garantuje dodanie čas; Úplné alebo Čiastočné Vrátenie peňazí , ak položka nie je,ako je popísané, ale prosím, kontaktujte nás najprv,Prosím, nie Svojvoľné zanechať zlé spätnú väzbu a otvorenej.Spor nie je najlepšie riešenie pre každý problém,najlepší spôsob je kontakt so naraz nám, budeme kontrolovať, čo sa stalo, a mimo vás najlepšie riešenie, súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.grillbarpodlavice.sk! Spätnú väzbu, Ak ste spokojní s našich produktoch a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu s Piatimi hviezdičkami recenziu, ktorá je pre nás veľmi dôležité.vaše ďalšie puchase,kontaktujte nás prosím a zašleme pekný darček alebo Kupón na vás, Takto Ma,môžete získať ďalšie Zľavy a propagácia ; Ak nie ste spokojní s komoditami alebo naše služby, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom všetky ohlasy, budeme tento problém vyriešiť okamžite, ďakujem! Kontaktujte NÁS, Prosím, Správa nás od 8:30am. do 18:00 hod. (GMT+8) od pondelka do soboty . Ak máte akékoľvek otázky, prosím, správa nás a dajte nám šancu pomôcť vám. Všetky správy budú answe#3687c7 do 1 pracovného dňa (okrem štátnych sviatkov v Číne). Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo opätovne zaslané vaše správy a odpovieme vám hneď ako to bude možné. Ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas prázdnin (zahrnuté v nedeľu).

  • Položka Druh: Nechty Gel
  • Zložka: Živica
  • Druh: UV Gel
  • NET WT: 7ml
  • Množstvo: 1PCS
  • Číslo Modelu: 43231