iné

Bob Parochne Krátke Čipky Dopredu Ľudské Vlasy, Parochne Brazílsky Rovno Bob Parochne S Baby Vlasy Remy 13x4 Predné Čipky Parochne Pre Ženy

Rating
€135.44 €40.63

Vitajte na HJ Väzbe Krásy Oficiálneho Obchodu

1. Platba Problém:

(1)Akceptované platobné metódy

- Kreditnou alebo debetnou kartou

- Bankovým Prevodom

- Western Union

- AliPay Konta

- Boleto

- QIWI

- WebMoney

Ak sa vám nepodarí uskutočniť platbu, prosím, kontaktujte Platobných Služieb Tím

(2), Ako sa www.grillbarpodlavice.sk chrániť moje platby?

Zaplatiť bezpečne s vašej kreditnej karty bez toho, vaše údaje. Pri platbe online, vaše údaje sú chránené VeriSign SSL šifrovanie (najvyššiu úroveň ochrany komerčne dostupného).

2.Zásielky Problém:(Expresná Doprava Cez DHL)

USA/Európska/Austrália: 2-4 pracovných dní

Afrika: 4-7 pracovných dní

3. Často Kladené Otázky:

Q1.Aké návrhy o nové vlasy majiteľ firmy?

Po prvé značky svoj vlastný názov spoločnosti, ponúkame tašky štítkov, menoviek a pod prispôsobené služby pre vás.

Po druhé, sme loď vlasy svojim zákazníkom priamo podľa názvu firmy, bez toho aby ste na sklade vlastných zásob.

Q2.Prečo sú vaše vlasy rozšírenia cena oveľa vyššia?

V prvom rade chceme rešpektovať vaše ťažko zarobené peniaze, než sa dostane na naše vlasy prechádza našej kontroly kvality vyšetrenia, aby sa ubezpečil všetky zväzky sú bez akýchkoľvek nedokonalostí.

Po druhé naznačujú, výskumu "HJ Väzbe Krásy" na všetky sociálne médiá ak chcete skontrolovať ostatné " recenzie o našu značku kvality.

Napokon Ak máte otázky týkajúce sa vašej objednávky sme jednoduchý telefonát alebo e-mail, vyriešiť akýkoľvek problém, krátko.

Q3.Koľko zväzkov potrebujem na jednu hlavu?

Odporúčame všetkým našim zákazníkom ak chcete použiť 3-4 zväzky pre plnú hlavu šiť na. To všetko záleží na vašich preferenciách a ako úplné a hrubé páči sa vám vaše vlasy. Prosím, poraďte sa so svojím hairstylist. Každý z našich vlasov zväzky vážiť 3.2-3.5 oz. Pretože naše vlasy rozšírenia nie sú spracované a naplnené syntetických vlákien, sme sa zabezpečiť najvyššiu kvalitu.

Q4.Ako dlho trvá prepravu a spracovanie vziať?

Doručenie trvá 2-5 pracovných dní po ukončení spracovania. Spracovanie trvá 6-24 hodín, po overení objednávky bude dodaný. Aby ste sú chránené ako zákazník a my sa chránené ako obchodné, potrebujeme, aby sa zabránilo podvodom a akýmkoľvek iným podozrivé aktivity, aby sme uistite sa, že je legitímne, aby pred dodávame produkty von. Budete dostávať aktualizácie na vašu objednávku s každým sa aktualizuje cez vašu platnú e-mailovú adresu. ČÍNA VÍKENDY NEPOČÍTAJÚ AKO SPRACOVANIE A DOPRAVA DNÍ!

Q5.Ak svoj položky je dodávané keď nie som doma prijímať to, čo sa stane?

Každý tovar, ktorý je dodaný vyžaduje podpis. Používame DHL, aby zabezpečili, že všetky položky sú prijaté a ktoré, ak sú chránené ako spoločnosť, v každom prípade poplatku za chrbtom, a tie sú chránené ako zákazník. Ak nie ste doma na prihlásenie na vašu objednávku, balík je ľahko stratili, keď pokles na prahu, láskavo naznačujú, nech osôb, ktoré u vedieť pomôcť, aby sa prihláste, alebo sa obráťte DHL dodať neskôr, hneď ako u sú k dispozícii doma.

Q6.Prečo som zrušila svoju objednávku, pričom vrátenie ešte nemal vrátiť na moju kartu? Pre zrušenie objednávky, vrátenie hold tým, www.grillbarpodlavice.sk, to bude trvať 7-10days na spracovanie vašej vrátenie peňazí. Keď u zaplatené objednávky a chcete zmeniť podrobnosti objednávky alebo doručovacia adresa NIE je POTREBNÉ ZRUŠIŤ, ale kontaktujte naše obchodné správne pre vás, ktoré môžu uistite sa, že vlasy prísť včas.

Q7.Aký je najlepší teplota pre ploché železo alebo zatočený železa?

Odporúčame 160-180 Celzia stupeň alebo 320 -360 Celzia stupeň! Dokonca aj ľudské vlasy môžu byť spálené, ak teplota je príliš vysoká, bez správny čas kontroly.My vám odporúčame používať vysokej teplote, aby sa dotknite uzávery uzlov alebo uzávery bude spôsobené plešatý.

 • Čipky Parochne Typ: Čipky Dopredu parochne
 • Vyrobené Metóda: Polovicu Stroj Vyrobený & Pol Ručne Viazané
 • Názov Značky: HJ VÄZBE KRÁSA
 • Základný Materiál: Švajčiarskej Čipky
 • Položiek v jednom Balení: 1 Kus Len
 • Textúra: Rovné
 • Spp Veľkosť: Priemerná Veľkosť
 • Materiál: Ľudské Vlasy
 • Farba Čipky: Stredne Hnedá
 • Vhodné Umiera Farby: Tmavšie Farby Len
 • Parochne Dĺžka: Krátke
 • Môže Byť Permed: Áno
 • Materiál Triedy: Remy Vlasy
 • Ľudské Vlasy Typ: Brazílsky Vlasy
 • Položka Druh: parochňa