Vhodné pre druhy atramentových tlačiarní

Názov: Voda Krytu Kotúča, Prenášací Papier

Farba: Clear/Transparentné Backgrond Farba

Veľkosť: A4 veľkosť 210*297 mm ( 8.3*11.7 inch)

Package: 5 Plechov

Hmotnosť a hrúbka: Približne 190 g na meter štvorcový; Film : 0,025 mm; Celková hrúbka: 0.236 mm

Model tlačiarne: Epson,HP,Canon,Lexmark a Všetky Atramentové Tlačiarne

Pinder atrament : Pigmentový Atrament & Farebného Atramentu

Vhodné pre : Incolore transparentné ,c rystal, sklo, biele alebo svetlo predmety, môže odhaliť objektu vlastné pozadie a tieňovanie.

Vlastnosti produktu: Silné Lepidlo Sily, Pevný ,Silný Odpor k Škrípanie

Aplikácia:

Oni sú široko používané pre organické, drevo, mramor, plasty, bambusu, kov, jade, sklo, shell, crystal, kvety, keramika, hrnček, tanier, sviečky atď.

Pokyny Pre Vodu, prenášací Papier Vytlačiť podľa fotografie parametre, zrkadlo strane je potlač povrchu. Suché škvrny od prírody alebo sušičom na vlasy. Sprej na lesk olej (transparentné auto sprej paint predávajú v paint shop) na vzor, povrch rovnomerne. Suché lesk olej svojou povahou alebo podľa sušičom na vlasy. Rez pozdĺž periférie o 1 mm od vzor. Namočte ju do vody asi 30-60 sekúnd, a potom posuňte poťah a papiera primerane podľa povahy. Šíriť base papier pomaly, aby ste transfer tlač povlak nálepky na produkt povrchu. Vlhké a mäkké na papier alabaster, dischange bublina a vody vo filme dostatočne, a potom suchom povrchu, savý papier. Pečieme v rúre 10-15 minút pri teplote 100-110,alebo suché je od prírody pre 1-3day C lear/Priehľadná farba vrstvou oleja ( je To aj s názvom sprej alebo lakom) . Môžete si kúpiť sprej v miestnej maľovanie obchod,hardware store,obchod s potravinami alebo supermarket

  • Číslo Modelu: Tlač 0045
  • Druh: Maľba Na Papier
  • Maľovanie Typ Papiera: Tlač papiera