Počítač & Office

PREMIERE PRO A PO EFEKT CINEPUNCH (ZVÄZOK) - Prechody som Farba LUTs som SFX - 18 PACK - 9999 + Aktív V. 20

Rating
€10.12

CINEPUNCH Je Masívna Škálu Zväzok Filmový Nástroje, Majetok a Prvky pre Adobe Premiere Pro a After Effects. Myslieť na to, ako vaše Osobné FX KNIŽNICE. To bol vytvorený s cieľom pomôcť filmári a video redakcia mať hojnosť nástroje pre kreativitu a zároveň šetrí ich peniaze. Ak ste Režisér, vaša práca bude výrazne ťažiť z CINEPUNCH!

PRÍBEH, ktorý som Skôr, než samostatné každý nástroj a predaj jednotlivo, chcel som ho zabaľte všetky spolu, budovať a dať toľko rôznych nástrojov a balíky, ako som možno mohol. A každý nový aktualizácia, poskytuje nové nástroje, balenia a doplnky zadarmo pre život pre zákazníkov. Časom stal Najväčším Premiere Pro a Po Účinky Zväzok na Svete! Na Zväzok, ktorý stále Rastie! Dar, ktorý neustále Dáva! FILMOVÝ DRAG & DROP PRECHODY s PRO ZVUKY a MIX

RÝCHLA A JEDNODUCHÁ! Jednoducho importovať Prechody do svojho Projektu a Použitie. Drag & Drop Prechod medzi vaše zábery. No re-uloženie projektu súbory. Žiadne lacné mp3 zvukové efekty. Pro Sound Zmesi spojené s každý Prechod.

Vo vnútri TRANSITIONPUNCH 5.0 obsahuje TISÍCE Drag & Drop Premiere Pro PRECHODY s Zvuku, Mix Pripojené - ULTIMATE PRECHODY ZVUK PACK som 475 24-bit wav Základné Prechody Zvuk Vzory. 70 Kategórií. A MOTIONPUNCH 250 + Drag and Drop Pohybu Presets. TRANSITIONPUNCH 5.0 PRE CC2017 & NAD I PRO PRECHOD ZVUK PACK SOM PRECHODU PREDNASTAVENIA PACK

ZMENIŤ ĽUBOVOĽNÉ ROZLÍŠENIE NA NIEKOĽKO KLIKNUTÍ! RÝCHLE A JEDNODUCHÉ! Žiadne kopanie prostredníctvom rôznych projektových súborov nájsť Prechod veľkosť. V pár kliknutí a môžete Okamžite zmeniť všetky Prechody, aby sa zmestili vaše projektu veľkosti. Pracuje s všetky uznesenia.

VÁM TO JE VŠETKO! Prechody pre Premiere som Prednastavenia som Zvuk Balenia I Farebné Triedenie Balíkov som sadám nástrojov, som Tisíce FX Prvky.

Externé súbory na Stiahnutie potrebné pre FX Elementárne VEĽKÉ BALENIA. Avšak, môžete tiež získať prístup k Online CINEPUNCH Prvok katalógy na Stiahnutie Jediného Súboru Prvkov v rôznych rozlíšeniach život! NOVÉ AKTUALIZÁCIE, NÁSTROJE a FX BALÍKY Vždy v Rozvoji! A Vždy ZADARMO pre CINEPUNCH Zákazníkov!

NAVŽDY RASTIE & VYVÍJA! NEOBMEDZENÉ POUŽITIE! TU JE VŠETKO, ČO DOSTANETE TAK ĎALEKO! TRANSITIONPUNCH 5.0 Drag & Drop s SFX (Premiéra CC2017 & Vyššie) MOTIONPUNCH (250 + Motion Presets) TRANSITIONPUNCH (1200 + Prechod Prednastavenia pre Adobe Premiere CS6 & Vyššie) Ultimate PRECHODY ZVUK PACK; (475 Prechod SFX - 24bit) LUTMASTER - (700 + Farieb a Presets) SOUNDPUNCH - (2300 + SFX - 24bit) TRAILERPUNCH - (65 Filmových Štýlov a Zmesí pre Prívesy) HAZE - (Viac ako 150 Hmla - Oheň - Objektív Poškodenie Prvkov) FRIGHT NIGHT Horor Pack (7 Po Účinky Horor Tituly - SFX - Farba Presets) NARUŠENIE VFX Suite + 4K Prvky - Závada Toolkit FILMÁR VFX Suite + 4K Prvky - Film Pozrieť Toolkit ANAMORPHIC KRÉMY (Viac ako 75 Reálne Anamorphic Glares - 4K) ANAMORPHIC KRÉMY V2 (Viac ako 150 Reálne Anamorphic & Sférické Glares - 8K) LEAKPUNCH (14 4K Svetlo Úniku Transtion Kamienok) CINEDUST (100 Autentické Prachu matný 4K, 6K, 8K) FRACTAL (150 Experimentálne Svetlo 4K, 6K, 8K) GLAM! (100 + Lesk Bokeh Prekrytia 4K, 6K) HYPNOTINKS - Over 270 Farebne Hypnotické ATRAMENT Prvky LIGHTDROPS (200 + Svetlo Prechody Prekrytia 4K & 8K) Vimeo Videa Časopis (Prístup k Stiahnuť Jeden Prvky v rôznych veľkostiach) 40 + Video Tutoriály & Rýchle Tipy, Premiéra, FCP7, FCPX CINEPUNCH Prvky Projektu Prednastavenia pre Po Účinky a Premiéra

 • Pôvod: FR(Pôvodu)

 • Author: 26kolya26
 • Date: 2021-01-06
 • Very good seller. Sent me the goods very fast. Not tried it yet but it looks fine.
 • 5/5

 • Author: Gaukhar29
 • Date: 2021-02-01
 • Thanks
 • 5/5

 • Author: Dashasidak3
 • Date: 2020-12-25
 • Perfect, I recommend this shop!
 • 5/5